Polski Deutch English
Obsługa niesłyszących
PCZK
zima_2015

Kontakt

 


Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
tel 91 88 11 300
fax 91 88 63 213

NIP 853-13-71-526 Regon 811694584

godziny urzędowania: poniedziałek 8.00 - 16.00 wtorek - piątek 7.00 - 15.00

Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji
poniedziałek 8.30 - 15.30 wtorek - piątek 7.30 - 14.30

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

telefon: 91 570 42 60, fax 91 570 49 46
ul. Głowackiego 22

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Starostwa Powiatowego w Pyrzycach jest dostępna na portalu ePUAP skrytka: /sppyrzyce/skrytka


Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
tel 91 88 11 300
fax 91 88 63 213

 

imię i nazwisko

nr. telefonu

adres e-mail

Informacja

Magdalena Fijałkiewicz

91 88 11 300

m.fijalkiewicz@pyrzyce.pl

Agnieszka Zawisza

91 88 11 300

a.zawisza@pyrzyce.pl

Sekretariat

Renata Zarzycka

9188 11 333

r.zarzycka@pyrzyce.pl

Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji

 

9188 11 308

 

Daniela Barańska

9188 11 310

d.baranska@pyrzyce.pl

Agata Wójcik

9188 11 311

a.wojcik@pyrzyce.pl

Ireneusz Stolarczyk

9188 11 311

i.stolarczyk@pyrzyce.pl

Anna Woźniak

9188 11 313

a.wozniak@pyrzyce.pl

Beata Bartczak

9188 11 314

b.bartczak@pyrzyce.pl

Paulina Pastuszek

9188 11 315

p.pastuszek@pyrzyce.pl

Wydział Architektury i Budownictwa

Elżbieta Wiktorko

9188 11 356

e.wiktorko@pyrzyce.pl

Renata Korońska

9188 11 357

r.koronska@pyrzyce.pl

Marta Procyk

9188 11 358

m.procyk@pyrzyce.pl

Izabela Maciszewska

9188 11 358

i.maciszewska@pyrzyce.pl

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji

 

9188 11 352

 

Beata Kwiecień

9188 11 353

b.kwiecien@pyrzyce.pl

Katarzyna Juda

9188 11 354

k.juda@pyrzyce.pl

Paweł Leśniewski

9188 11 354

p.lesniewski@pyrzyce.pl

Wioletta Balcerzyk

9188 11 355

w.balcerzyk@pyrzyce.pl

Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa

Tomasz Szmendziuk

9188 11 339

t.szmendziuk@pyrzyce.pl

Edward Pietrusiewicz

9188 11 338

e.pietrusiewicz@pyrzyce.pl

Damian Błażejewski

9188 11 338

d.blazejewski@pyrzyce.pl

Ryszard Madejak

9188 11 340

r.madejak@pyrzyce.pl

Tomasz Szmendziuk

9188 11 340

t.szmendziuk@pyrzyce.pl

Wydział Finansowy

Andrzej Wabiński

9188 11 328

a.wabinski@pyrzyce.pl

Dorota Wudarczyk

9188 11 327

d.wudarczyk@pyrzyce.pl

Monika Jankowska-Czaboćko

9188 11 327

m.jankowska@pyrzyce.pl

Aneta Palczyńska

9188 11 347

a.palczynska@pyrzyce.pl

Monika Janił

9188 11 348

m.janil@pyrzyce.pl

Magdalena Nowak

9188 11 329

m.nowak@pyrzyce.pl

Jolanta Boncela

9188 11 329

j.boncela@pyrzyce.pl

Wydział Organizacyjno-Prawny

Mariusz Majak

9188 11 343

m.majak@pyrzyce.pl

Elżbieta Marszałek

9188 11 344

e.marszalek@pyrzyce.pl

Waldemar Durkin

9188 11 342

w.durkin@pyrzyce.pl

Teresa Kasprzak

9188 11 368

t.kasprzak@pyrzyce.pl

Elżbieta Malanowska

9188 11 368

e.malanowska@pyrzyce.pl

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Krzysztor Kunce

9188 11 383

k.kunce@pyrzyce.pl

Bożena Gottfried

9188 11 395

b.gottfried@pyrzyce.pl

Kamila Zegadło

9188 11 381

k.zegadlo@pyrzyce.pl

Wanda Obrzeżgiewicz

9188 11 394

w.obrzezgiewicz@pyrzyce.pl

Anna Łobodzińska

9188 11 387

a.lobodzinska@pyrzyce.pl

Biuro Rady Powiatu

Przewodniczący Rady

9188 11 337

biurorady@pyrzyce.pl

Jolanta Kolasińska

9188 11 336

j.kolasinska@pyrzyce.pl

Kamilla Misarko

9188 11 335

k.misarko@pyrzyce.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Krzysztof Jastrzębski

9188 11 346

k.jastrzebski@pyrzyce.pl

Fundusze Pomocowe

Piotr Kowalski

9188 11 351

p.kowalski@pyrzyce.pl

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

Andrzej Gumowski

9188 11 331

a.gumowski@pyrzyce.pl

Diana Kwiecień

9188 11 330

d.kwiecien@pyrzyce.pl

Pełnomocnik Starosty ds. Zdrowia i Opieki Społecznej

Mariusz Marek Przybylski

9188 11 366

m.przybylski@pyrzyce.pl

Radca Prawny

Grażyna Łukaszewska

91 88 11 345

g.lukaszewska@pyrzyce.pl

Beata Brzezińska

91 88 11 345

b.brzezinska@pyrzyce.pl


Adresy e-mail wydziałów, komórek oraz stanowisk
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, woj. zachodniopomorskietel.: +48 91 88 11 300, fax: +48 91 88 63 213, email: starostwo@pyrzyce.plNIP: 853-13-71-526, Regon: 811694584
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x