PCZK
zima_2014
Obsługa niesłyszących
Kontakt
 


Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
tel 91 88 11 300
fax 91 88 63 213

NIP 853-13-71-526 Regon 811694584

godziny urzędowania: poniedziałek 8.00 - 16.00 wtorek - piątek 7.30 - 15.30

Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji
poniedziałek 8.30 - 14.30 wtorek - piątek 8.00 - 14.30

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

telefon: 91 570 42 60,  fax 91 570 49 46
ul. Głowackiego 22


Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
tel 91 88 11 300
fax 91 88 63 213

imię i nazwiskonr. telefonuadres e-mail
Informacja
Magdalena Fijałkiewicz91 88 11 300  m.fijalkiewicz@pyrzyce.pl
Agnieszka Zawisza91 88 11 300  a.zawisza@pyrzyce.pl
Sekretariat
Renata Zarzycka9188 11 333r.zarzycka@pyrzyce.pl
Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji
 9188 11 308  
Daniela Barańska9188 11 310 d.baranska@pyrzyce.pl
Agata Wójcik 9188 11 311  a.wojcik@pyrzyce.pl
Ireneusz Stolarczyk 9188 11 311  i.stolarczyk@pyrzyce.pl
Anna Czerwińska9188 11 313 a.czerwinska@pyrzyce.pl
Beata Bartczak 9188 11 314 b.bartczak@pyrzyce.pl
Paulina Pastuszek 9188 11 315 p.pastuszek@pyrzyce.pl
Wydział Architektury i Budownictwa
Elżbieta Wiktorko 9188 11 356 e.wiktorko@pyrzyce.pl
Renata Korońska 9188 11 357 r.koronska@pyrzyce.pl
Marta Procyk 9188 11 358 m.procyk@pyrzyce.pl
Izabela Maciszewska 9188 11 358 i.maciszewska@pyrzyce.pl
Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
 9188 11 352   
Beata Kwiecień 9188 11 353 b.kwiecien@pyrzyce.pl
Katarzyna Juda  9188 11 354 k.juda@pyrzyce.pl
Paweł Leśniewski  9188 11 354 p.lesniewski@pyrzyce.pl
Wioletta Balcerzyk  9188 11 355  w.balcerzyk@pyrzyce.pl
Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa
Zenon Mirowski9188 11 339z.mirowski@pyrzyce.pl
Edward Pietrusiewicz9188 11 338  e.pietrusiewicz@pyrzyce.pl
Damian Błażejewski 9188 11 338  d.blazejewski@pyrzyce.pl
Ryszard Madejak9188 11 340r.madejak@pyrzyce.pl
Tomasz Szmendziuk9188 11 340t.szmendziuk@pyrzyce.pl
Wydział Finansowy  
Andrzej Wabiński9188 11 328 a.wabinski@pyrzyce.pl
Dorota Wudarczyk 9188 11 327d.wudarczyk@pyrzyce.pl
Monika Jankowska-Czaboćko9188 11 327 m.jankowska@pyrzyce.pl
Aneta Palczyńska9188 11 347 a.palczynska@pyrzyce.pl
Monika Janił9188 11 348 m.janil@pyrzyce.pl
Magdalena Nowak9188 11 329m.nowak@pyrzyce.pl
Jolanta Boncela9188 11 329 j.boncela@pyrzyce.pl
Wydział Organizacyjno-Prawny
Elżbieta Marszałek9188 11 344e.marszalek@pyrzyce.pl
Waldemar Durkin9188 11 342w.durkin@pyrzyce.pl
Teresa Kasprzak9188 11 368 t.kasprzak@pyrzyce.pl
Elżbieta Malanowska 9188 11 368 e.malanowska@pyrzyce.pl
Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Krzysztor Kunce91 570 42 60k.kunce@pyrzyce.pl
Bożena Gottfried91 570 42 60b.gottfried@pyrzyce.pl
Kamila Zegadło91 570 42 60k.zegadlo@pyrzyce.pl
Wanda Obrzeżgiewicz91 570 42 60w.obrzezgiewicz@pyrzyce.pl
Anna Łobodzińska91 570 42 60a.lobodzinska@pyrzyce.pl
Biuro Rady Powiatu    
Przewodniczący Rady9188 11 337 biurorady@pyrzyce.pl
Jolanta Kolasińska9188 11 336j.kolasinska@pyrzyce.pl
Kamilla Misarko 9188 11 335 k.misarko@pyrzyce.pl
               Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Krzysztof Jastrzębski9188 11 346 k.jastrzebski@pyrzyce.pl
Fundusze Pomocowe / PCWP
Piotr Kowalski9188 11 351p.kowalski@pyrzyce.pl
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
Andrzej Gumowski9188 11 330a.gumowski@pyrzyce.pl
9188 11 331 ocizk@pyrzyce.pl
Pełnomocnik Starosty ds. Zdrowia i Opieki Społecznej 
Mariusz Marek Przybylski 9188 11 366 m.przybylski@pyrzyce.pl
Radca Prawny
Zdzisława Gac91 88 11 345z.gac@pyrzyce.pl
Beata Brzezińska91 88 11 345b.brzezinska@pyrzyce.pl

Adresy e-mail wydziałów, komórek oraz stanowisk
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, woj. zachodniopomorskietel.: +48 91 88 11 300, fax: +48 91 88 63 213, email: starostwo@pyrzyce.plNIP: 853-13-71-526, Regon: 811694584
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x